Want to use the app instead?
PLUS TRÆNING
14 x Appointments
General
Tuesday, June 6, 2023 - Tuesday, September 19, 2023
Trelleborg GK Oksebrovej 13 4200 Slagelse Denmark
DKK
1,400.00
Sign up
1. Tuesday, June 6, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
2. Tuesday, June 13, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
3. Tuesday, June 27, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
4. Tuesday, July 4, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
5. Tuesday, July 11, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
6. Tuesday, July 25, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
7. Tuesday, August 1, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
8. Tuesday, August 8, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
9. Tuesday, August 15, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
10. Tuesday, August 22, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
11. Tuesday, August 29, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
12. Tuesday, September 5, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
13. Tuesday, September 12, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
14. Tuesday, September 19, 2023 9:00 AM - 10:00 AM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

PLUSTRÆNING er ugentlig undervisning for op til max. 8 spillere og med et nyt Tema hver uge.

Undervisningen vil tage udgangspunkt i ugens Tema, men din undervisning til tage hensyn til din individuelle behov.
Derfor er PLUS Træning velegnet for alle spillere på alle niveauer.

Undervisningen vil indeholde både en vidensdeling, så du opbygger en forståelse for, hvorfor vi skal gøre det vi gør og samtidig lærer du, hvordan du på bedste måde kan omsætte dette til din fordel.

Vi svinger alle golfkøllen forskelligt og det er der flere grunde til. Dette vil der blive taget højde for i undervisningen.