Want to use the app instead?
ProTrainer
Vinter Kväll 10 ggr tors kl 1830-1930
10 x Appointments
General
Thursday, November 24, 2022 - Thursday, March 30, 2023
Gräppås Golfklubb Gräppås Golfbaneväg 60 43991 Onsala Sweden
SEK
2,295.00
Sign up
1. Thursday, November 24, 2022 6:30 PM - 7:30 PM
2. Thursday, December 1, 2022 6:30 PM - 7:30 PM
3. Thursday, December 15, 2022 6:30 PM - 7:30 PM
4. Thursday, January 12, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
5. Thursday, January 19, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
6. Thursday, February 2, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
7. Thursday, February 9, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
8. Thursday, March 2, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
9. Thursday, March 9, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
10. Thursday, March 30, 2023 6:30 PM - 7:30 PM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

Vinterträning med AC Golf på Gräppås!

Under vinterträningen får du möjlighet att hålla igång och utveckla din golf vidare. Vintern är en perfekt tid att träna sving då du enbart kan fokusera på rörelse och inte blanda med spel. När säsongen kommer så är du redo för spel.

Denna träning kör vi utomhus under taket på rangen. Vi fokuserar främst på att förbättra bollträff, riktning och slaglängd.

Denna grupp tränar 10 tillfällen x 1 tim 
-torsdagar kl 1830-1930
-v47-48, v50, v2-6, v9-10

Pris: 2295:-/p

OBS! Rangebollar ingår vid träningen

Max 8 pers/grupp
Min 4 pers/grupp